NASIL BİR EĞİTİM

Nasıl Bir Eğitim
15-20 KİŞİLİK SINIFLAR

Yabancı dil şüphesiz konuşarak öğrenilir; bunun için de uygun ortam gereklidir. Önder Dil’de sınıflar genel ingilizce programında ideal öğrenci sayısı olan 15 kişi ile sınırlıdır. Böylece size düşen söz yani konuşma yüzdeniz artmaktadır. Zorunlu olmadıkça 16. ve 17. Öğrenci alınmaz. Ancak YDS ve LYS-5 (yabancı Dil) sınıflarında kontenjan 20 Kişidir.

SERTİFİKA

Önder Dil, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Daire Başkanlığının 18.9.1987 tarih ve 420.5/20247 sayılı emirleriyle sertifika verme yetkisine sahip seçkin bir özel öğretim kurumudur. Bu sertifika M.E.B. tarafından da onaylandığı için Türkiye’nin her yerinde (Kamu Kurumlarında ve Özel Sektörde) geçerlidir.

DÖNEMLER

Güz dönemi 15 Eylül’de başlar ve Ekim-Kasım ayları içinde her hafta yeni gruplar oluşturulur ve dönem 14 Haziran’da sona erer. Yaz okulu 30 Haziran’da başlar ve yoğun bir program ile 14 Eylül’de sona erer.

SEVİYE TESPİT SINAVI

Ara kur’lara katılmak isteyen öğrencilere seviye tespit sınavı(STS) uygulanır ve seviyelerine göre yerleştirme yapılır.

SEVİYE TESPİT SINAVI

Herhangi bir programa kayıt yaptıran öğrenci ile sözleşme yapılır ve senet düzenlenir. Öğrenci, herhangi bir nedenle dönem başlamadan yada başladıktan sonra kurstan ayrılmak isterse Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliğinin 56. Maddesi’ne göre işlem yapılır ve öğrenim ücretinin %10’u ile devam edilen sürenin ücreti İndirimsiz fiyatlardan alınır. Verilmiş olan kitap, döküman vs. ücretleri ile sunulan Spoken Club ve etütlerin de birim ders saati üzerinden ücretleri ayrıca alınır.